מה חדש
פורום מוזיקה, הבית של המוזיקה - סקיצה

ברוכים הבאים לקהילה שלנו, רוצים להצטרף לשאר חברי הפורום? הירשמו עכשיו...

אפליקציית סיגנל מוסיפה אפשרות להעברת כספים בין משתמשים

  • Thread starter יאן לנגרמן
  • Start date
י

יאן לנגרמן

Guest


קרן סיגנל (Signal), המפתחת את אפליקציית המסרים המידיים המאובטחת בעלת אותו השם, הכריזה על Signal Payments, אפשרות חדשה להעברת כספים אותה היא משלבת באפליקציה כבטא בשלב הראשון. באמצעותה, ניתן יהיה להעביר כספים בין המשתמשים ישירות מהאפליקציה, כאשר נכון לעכשיו השירות תומך במטבעות הקריפטוגרפיים של MobileCoin, הנקראים MOB, ומציעים אבטחה מוגברת על הפרטיות.

אפליקציית המסרים המידיים סיגנל עלתה לתודעה העולמית לאחר שינוי מדיניות הפרטיות של וואטסאפ כפתרון מאובטח השם דגש על פרטיות המשתמשים. ה"נהירה" ההמונית של משתמשי וואטסאפ לאפליקציות חלופיות, דוגמת טלגרם וסיגנל, אף אילצה את החברה לעדכן את הפיצ'רים שלה על מנת לתת מענה למשתמשי וואטסאפ לשעבר, כאשר הפעם היא עובדת על שילוב אפשרות העברת כספים דרך האפליקציה באופן המזכיר את פיצ'ר העברת הכספים והתשלומים בוואטסאפ (שעדיין לא זמין בארץ).

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי
לפי הבלוג הרשמי של קרן סיגנל, מטבע ה-MOB של MobileCoin יהיה המטבע הקריפטוגרפי הראשון שיתמך ב-Signal Payments, כשהוא שם דגש מוגבר על פרטיות המשתמשים. בעוד שמדובר במטבע קריפטו חדש ולא מוכר יחסית לביטקוין או מטבעות קריפטו מאובטחים וותיקים יותר כמו Zcash או Monero, מטבע ה-MOB של MobileCoin מגיע עם יתרונות רבים, בהם מהירות ואבטחה, כאשר הוא מאפשר לשלב את ארנק המטבעות של MobileCoin באפליקציה כך שסיגנל לא תהיה מודעת כלל לנעשה בארנק וללא גישה ליתרה, היסטוריית התשלומים ופרטים נוספים הקשורים למטבע עצמו.


העברת מטבעות MOB בסיגנל (מקור סיגנל)


נכון לרגע זה, שירות ה-Signal Payments זמין כבטא למשתמשי האפליקציה באנגליה בלבד, וללא צפי זמינות במדינות נוספות. אפליקציית סיגנל עצמה ניתנת להורדה לאנדרואיד / אייפון / ווינדוס.

שוק מטבעות הקריפטוגרפיים העולמי גדל בשנים האחרונות יותר ויותר, במיוחד בזכות מטבע הביטקוין המוכר ביותר שבהם, כאשר למעשה קיימים עשרות ואף מאות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, בהם גם מטבע ה-MOB של MobileCoin. האפשרות החדשה של סיגנל נועדה לתת מענה עבור משתמשים המחזיקים במטבעות קריפטו להעביר בצורה נוחה כספים ביניהם, כאשר השאלה הגדולה היא אילו מטבעות נוספים יתמכו בהמשך בשירות התשלומים של סיגנל.

להמשך הכתבה...
 
Top