מה חדש
פורום מוזיקה | סקיצה - הבית של המוזיקה

ברוכים הבאים לקהילה שלנו, רוצים להצטרף לשאר חברי הפורום? הירשמו עכשיו...

דולי ופן עם נועה קירל ופלד - שחרר אותי

netanel

Administrator
Staff member
דולי ופן עם נועה קירל ופלד - שחרר אותי

הפרוייקט של דולי ופן עם נועה קירל ופלד - ״שחרר אותי״

מילים: דולי ופן, אבי אוחיון, פלד
לחן: דולי ופן, אבי אוחיון, מתן דרור ופלד
עיבוד והפקה מוסיקלית: דולי ופן

דולי ופן חוגגים חודש מוצלח של ארבעה סינגלים חדשים ומוצלחים שבוע אחר שבוע, ואת החיבור המשמעותי והאחרון שמרו לסוף .

שבוע אחרי שנועה קירל הכריזה על המופע הענק שלה בפארק הירקון שיערך ב-24 באוגוסט היא משחררת היום סינגל חדש!
"שחרר אותי" יחד עם הפרוייקט של דולי ופן והראפר פלד שחוגגים את סיום האלבום וסוגרים מעגל משותף!

קירל שפתחה את הפרוייקט עם הלהיט הענק ״מאושרים״ יחד עם לירן דנינו שכבש כל במה וכל מצעד אפשרי בפלטפורמות המוסיקה השונות
ממשיכה את הדרך המשותפת עם דולי ופן.

״שחרר אותי״ נכתב על ידי דולי ופן עם אבי אוחיון, מתן דרור ופלד, ומביא איתו ניחוח חדשני ואחר.

הפעם, ללא קליפ מפוצץ רק תמונת עטיפה שאומרת המון.

מדולי ופן נמסר :
״שחרר אותי הוא שיר נשי , בועט וחזק. בחרנו בנועה קירל להוביל אותו כאישה עוצמתית ובולטת בתחום יחד עם פלד שמפתיע ומוסיף היפ הופ חדשני שעוד לא שמעו.
אנחנו אמנם גברים אבל סוגדים למין היפה, אז עשינו קצת מוסיקה מרימה לנשים בעולם - ואין שמחים מאיתנו שנועה מבצעת אותו
עם פלד כי היא לגמרי דמות נשית שרק אפשר ללמוד ממנה, ופלד מביא את התשובה הגברית בסטייל. ״

עושה היסטוריה! נועה קירל היא הזמרת הראשונה בתולדות המדינה שפותחת מופע בפארק הירקון
אליו יגיעו עשרות אלפי אנשים ויעמוד בסטנדרט הבינלאומי של כוכבות הפופ הגדולות בעולם.

המופע יערך ביום רביעי 22.08.24 בפארק הירקון וצפויים להגיע אליו למעלה מ-30 אלף איש,
בהשתתפות להקת נגנים לייב, עשרות רקדנים ואורחים מפתיעים במיוחד!

הודעות אחרונות