מה חדש
פורום מוזיקה, הבית של המוזיקה - סקיצה

ברוכים הבאים לקהילה שלנו, רוצים להצטרף לשאר חברי הפורום? הירשמו עכשיו...

הדלפה חדשה מציגה תמונות ראשונות של שעון ה-Google Pixel Watch

  • Thread starter יאן לנגרמן
  • Start date
י

יאן לנגרמן

Guest


הדלפה חדשה מציגה את העיצוב הרשמי של שעון ה-Google Pixel Watch, השעון החכם של גוגל, המגיעות מהמדליף המוכר ג'ון פרוסר (Jon Prosser) דרך סרטון שפורסם בערוץ היוטיוב שלו (Front Page Tech). מתמונות ההדמיה אפשר לראות כי שעון ה-Pixel Watch יגיע בעיצוב עגול חסר מסגרת, כאשר שם הקוד הרשמי של השעון בחברה הוא Rohan.

לפי ההסבר המגיע בסרטון הרשמי של פרוסר, תמונות ההדמייה אותן פרסם מתבססות על תמונות רשמיות של ה-Google Pixel Watch אותן קיבל ממקור חסוי שביקש שלא לפרסם אותן רשמית על מנת למנוע את הזיהוי שלו, מה ש"אילץ" את פרוסר להשתמש בתמונות הדמיה המתבססות על התמונות הרשמיות.

שעון הפיקסל של גוגל צפוי להגיע בעיצוב עגול נקי במיוחד ללא מסגרת, עם "כתר" שעון בצידו הימני, כאשר לפי פרוסר השעון צפוי להגיע עם לא פחות מ-20 אפשרויות צבע שונות לרצועה. כצפוי, השעון יגיע עם מערכת ההפעךה Wear OS של גוגל, שתקבל רענון יחד עם השקת השעון, על זו ככל הנראה נשמע בכנס המפתחים הקרוב ב-18 במאי. מלבד זאת אין פרטים טכניים רשמיים על שעון הפיקסל, מה שמחייב אותנו להמתין להכרזה הרשמית שלו או להדלפות נוספות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שעון ה-Google Pixel Watch (מקור Jon Prosser)


לפי ההדלפה הנוכחית, שעון ה-Google Pixel Watch צפוי להיות מוכרז במהלך חודש אוקטובר הקרוב.

כמו בכל הדלפה אחרת יש לקחת את המידע על שעון ה-Google Pixel Watch בעירבון מוגבל, אך פרוסר ידוע כמדליף אמין למדי ובהתבסס על ההצהרות שלו מדובר בתמונות הדמיה המתבססות על תמונות יח"צ רשמיות של גוגל עצמה, מה שמחזק את האמינות שלהן.

להמשך הכתבה...
 
Top