מה חדש
פורום מוזיקה, הבית של המוזיקה - סקיצה

ברוכים הבאים לקהילה שלנו, רוצים להצטרף לשאר חברי הפורום? הירשמו עכשיו...

כנס המפתחים Google IO 2021 יהיה זמין בחינם לכולם החל מה-18.5

  • Thread starter רונן מנדזיצקי
  • Start date
ר

רונן מנדזיצקי

Guest
Google IO 2021


גוגל מצטרפת לאפל ולמיקרוסופט ומכריזה כי תקיים השנה את כנס המפתחים שלה באופן וירטואלי. Google IO 2021 יתקיים בין התאריכים 18-20.5 ויהיה זמין בחינם עבור מפתחים שיחפצו להשתתף באחת מהסדנאות או במפגשי השאלות והתשובות של החברה, כאשר פירוט מלא של האירועים יפורסם לקראת סוף חודש אפריל. אף שהכנס כולו זמין בחינם, נדרשת הרשמה עם כתובת מייל לאירוע באתר הכנס.

את כנס המפתחים תפתח גוגל כמידי שנה (חוץ מ-2020 בה הכנס לא התקיים) עם אירוע פתיחה בו תציג פרטים אודות הפיתוחים החדשים שלה. במוקד תעמוד מערכת ההפעלה אנדרואיד 12, אשר על פי לוח הזמנים שחשפה החברה מוקדם יותר השנה, צפויה להגיע בגרסת בטא ראשונה שתהיה זמינה להורדה עבור הציבור הרחב. עד כה, הספיקה גוגל להציג מספר גרסאות מוקדמות למפתחים בלבד.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי
…and we're back:) Join us May 18-20 for #GoogleIO live, online, and free for everyone. https://t.co/763eVjWpYE pic.twitter.com/Sk3tUnLme0

— Sundar Pichai (@sundarpichai) April 7, 2021

לגוגל קיים מערך גדול של מוצרים עליהם אנו עשויים לשמוע עדכונים באירוע הפתיחה של כנס המפתחים הקרוב. בתחום התוכנה גוגל צפויה להתייחס למערכת ההפעלה אנדרואיד לטלפונים, אך היא עשויה להציג עדכונים גם לעוזרת הקולית Google Assistant, שלתמיכה המלאה שלה בשפה העברית אנחנו מחכים כבר הרבה מאוד זמן.

מוצרים רבים נוספים כמו Google Drive, ג'ימייל, דפדפן כרום ומערכת ההפעלה Chrome OS ואפילו מכשירי Pixel ו-Nest חדשים עשויים להופיע, זאת לצד הכרזות שונות הפונות יותר אל שוק המפתחים מאשר אל הציבור הרחב. אך בשלב זה עדיין לא ידוע באופן חד משמעי מה תציג החברה בכנס Google IO הקרוב.

להמשך הכתבה...
 
Top