מה חדש
סקיצה - פורום מוזיקה, הבית של המוזיקה

ברוכים הבאים לקהילה שלנו, רוצים להצטרף לשאר חברי הפורום? הירשמו עכשיו...

מדריך: כך תבחרו את המגן הטוב ביותר לטלפון

  • Thread starter כתב אורח
  • Start date
כ

כתב אורח

Guest
Otterbox Cases


הכתבה בחסות שיפי (Shipi)

יחד עם כל רכישה של סמארטפון מגיעה גם הבחירה בכיסוי שאותו נרצה להתאים למכשיר החדש. שוק הכיסויים לטלפונים מלא באפשרויות ושאלות, וכדי להבין מה אנחנו מחפשים, יש תחילה להגדיר את הצרכים שלנו – מה רמת ההגנה שאנו מחפשים? האם יותר חשוב שהכיסוי יהיה יפה, דק ונוח לאחיזה או שיהיה עבה וחזק שיגן עליו גם מנפילות קשות?

חברות כיסויים שונות מתמקדות בנקודת הביניים, וינסו לאזן בין עמידות מירבית לשמירה על משקלו וקלילותו של המכשיר, ואחרי שתענו על השאלות הבסיסיות שיגדירו את הכיוון שלכם, עם המדריך הבא נציג לכם בחינה של ההיצע בשוק. בין שלל הכיסויים בולטים במיוחד הכיסויים של החברות המוכרות בתחום כמו Case Mate, Otterbox ו-PureGear האמריקניות, ומותג הכיסויים הישראלי Skech.

Otterbox – הכי חזק


המותג הראשון וכנראה המוכר ביותר בארץ הוא אוטרבוקס (Otterbox), המותג מציע בארץ מגוון סדרות מגנים ומתמקד בעיקר במכשירי הגלקסי והאייפון. עם זאת, כן תוכלו למצוא מגנים של החברה למכשירי Huawei, Xiaomi ולעתים גם ל-LG ו-OnePlus. סדרות המותג הפופולריות הן Symmetry (קרי: סִימֶטְרִי), Defender (קרי: דִּיפֶנְדֶּר) ו-Strada (קרי: סְטרָדַּה).

הפסקאות הבאות יהיו מחולקות לפי פסקת "מה" אשר תתאר את המוצר ופסקת "למי" אשר תעזור לנו להבין האם המגן מיועד עבורנו.

מה: סדרת ה-Defender של החברה מתמקדת בעמידות מירבית נגד כל תנאי שטח, וכל מגני הסדרה בנויים משכבה פנימית של פוליקרבונט (פלסטיק קשיח) ושכבה חיצונית של גומי סינטטי לספיגת זעזועים. שכבת הגומי ושכבת הפוליקרבונט יחד מציעות עלייה גבוהה מאוד מעל המסך עצמו, כך שגם מול נפילה חזיתית המסך לא צפוי להיפגע. עם זאת, מגני ה-Defender עולים גם מעל עדשות המצלמה האחורית, כשהם מגיעים עם תופסן לחגורה אשר יכול לשמש גם כמתקן לצפייה בסדרות וסרטים ללא צורך באחיזת המכשיר.

למי: אנשים אשר מפילים את המכשיר בתדירות גבוהה, פועלי בניין המפילים את המכשיר מגובה רב וכדומה. ייחודיות: הכי חזק.

מחיר: 199 ש"ח עד ל-6.12לצפייה באתר שיפי (Shipi) לחצו כאןקבלו 5% הנחה נוספת עם קוד: Gadgety5

Otterbox Defender
Otterbox Defender
Otterbox Defender
Otterbox Defender
Otterbox Defender

מה: סדרת ה-Strada מספקת הגנה ב-360 מעלות גם מהחזית וגם מאחור, כאשר מבנה הספר מאפשר למגן להיסגר על גבי חזית המכשיר ולהגן עליו בזמן נפילה. מגני ה-Strada עשויים מעור, בשילוב עם שכבה פנימית של פוליקרבונט וגומי לספיגת זעזועים ושמירה על קשיחות. בתוך המגן ניתן לאחסן כרטיס בודד עד זוג כרטיסים, או לחילופין, מספר שטרות. על מנת לשמור על אמינות לטווח הארוך, החברה משתמשת במגנט ייעודי הבנוי אל תוך המגן וחלק המתמגנט אליו אשר בנוי גם הוא על מסגרת המגן.

למי: לאלו מאיתנו המעדיפים הגנה ב-360 מעלות ואוהבים לאחסן כרטיס או שניים בתוך המגן. ייחודיות: הגנת 360 תוך הענקת מראה אלגנטי.

מחיר: 179-259 ש"ח עד ל-6.12לצפייה באתר שיפי (Shipi) לחצו כאןקבלו 5% הנחה נוספת עם קוד: Gadgety5

Otterbox Strada
Otterbox Strada
Otterbox Strada
Otterbox Strada

מה: סדרת ה-Symmetry מהווה את נקודת האיזון בין השניים, כאשר המגנים בסדרה זו בנויים משכבה קשיחה של פוליקרבונט וגומי סינטטי על מנת לאזן בין ספיגת זעזועים לעמידה בפני נפילות קשיחות. בדומה לסדרת ה-Defender, גם כאן נמצא עלייה נאה של השוליים מעל חזית המסך, זאת במטרה להגן על חזית המכשיר גם בפני נפילות חזיתיות על הרצפה.

למי: לרובנו. נדיר יהיה למצוא אדם שיסרב להשתמש במגן עקב היותו עבה או דק מידי, הסדרה הזו בנויה על מנת להתאים לכולם במידה מסוימת, כך שאם המטרה היא מגן מעולה נגד נפילות ללא צורך בהוספת משקל מיותר או הפיכת המכשיר לעבה מידי, זו הסדרה בשבילכם. ייחודיות: האיזון בין חוזק לנוחות.

מחיר: 139-149 ש"ח עד ל-6.12 לצפייה באתר שיפי (Shipi) לחצו כאןקבלו 5% הנחה נוספת עם קוד: Gadgety5

Otterbox Symmetry
Otterbox Symmetry
Otterbox Symmetry
PureGear – חוזק להמונים


מותג נוסף אשר מוכר מאוד בשוק הישראלי הוא PureGear. המותג מציע מגוון מגנים, גם הם מחולקים לפי סדרות בדומה לאוטרבוקס. בגזרת המותג הנוכחי, נוכל למצוא את סדרת ה-DualTek, המיועדת לאלו מאיתנו הרוצים להגן על המכשיר בסטייל תוך שמירה על המבנה המקורי, את סדרת ה-Softek אשר מציעה מבנה סיליקון נעים במיוחד למגע ובמגוון צבעים ואת סדרות ה-Hard Shell וה-Slim Shell.

מה: סדרת ה-DualTek מיועדת לאלו מאיתנו המעוניינים להגן על המכשיר, אך לא מעוניינים להרחיק לכת ולבחור במגנים כדוגמת אוטרבוקס, אלא להכניס קצת צבע ואופי למכשיר תוך שמירה על היותו מוגן מפני נפילות. הסדרה משתמשת בבמפרים מגומי קשיח מקצה לקצה העולים על פני המסך במטרה להגן על חזית המכשיר, כאשר הגב הקשיח מאפשר בלימת חפצים קשים עליהם המכשיר נופל. על מנת להעניק אחיזה יציבה במכשיר, המגן משתמש בפסי גומי דקים במסגרתו כך שנוכל לאחוז את המכשיר ללא פחד מהחלקה בכל מצב.

למי: לרובנו. סדרת ה-DualTek אינה מנסה להיות חריגה, ומצליחה לעשות זאת בהצטיינות עם מבנה אלגנטי המונע החלקה, באמפרים בפינות להגנה על החזית ועיצוב קשיח. אם אתם מחפשים מגן שייתן לכם ראש שקט בחיי היום-יום ואינכם מפילים כרונית את המכשיר, זה הוא המגן בשבילכם. ייחודיות: מבנה מונע החלקה.

מחיר: 99 ש"ח עד ל-6.12לצפייה באתר שיפי (Shipi) לחצו כאןקבלו 5% הנחה נוספת עם קוד: Gadgety5

PureGear DualTek
PureGear DualTek
PureGear DualTek

מה: סדרת ה-Hard Shell של החברה מגיעה תמיד בתצורה שקופה, וזו מיועדת להעניק לרובנו מענה לנפילות היום-יומיות אותן אנחנו חווים מפעם לפעם. סדרת ה-Hard Shell מגיעה עם באמפרים בפינותיה להגנה על החזית, כאשר המבנה כולו נע בין גמישות לקשיחות, כך שנוכל לקפל מעט את המגן, אך לא יותר מידי לפני שנרגיש התנגדות מצידו. את הסדרה ניתן למצוא גם בשם Hard Shell Pro, וזו מחליפה את הבאמפרים בטכנולוגיה ייעודית של החברה לבלימת זעזועים ומציעה מבנה קשיח יותר.

למי: לאלו מאיתנו שפשוט מחפשים מגן שיעשה את העבודה, לא יכביד עלינו ואיננו מפילים יותר מידי את הסמארטפון. ייחודיות: אמין ועושה את העבודה בתג מחיר נגיש.

מחיר: 69 ש"ח עד ל-6.12לצפייה באתר שיפי (Shipi) לחצו כאןקבלו 5% הנחה נוספת עם קוד: Gadgety5

PureGear Hard Shell
PureGear Hard Shell
PureGear Hard Shell

מה: סדרת ה-Slim Shell מציעה את המבנה הדק ביותר מבין שלושה המגנים אליהם התייחסנו עד כה, וזו מציעה שילוב של גוף קשיח, שקוף ועמיד בפני נפילות לשמירה על הנוחות והקלילות של המכשיר שלנו ללא מגן. הסדרה אינה משלבת באמפרים או קצוות חדים, כך שהיא ממוקדת במטרתה להוות שכבת הגנה מעולה על המכשיר, תוך שמירה על היותו קרוב למשקל ולמבנה המקוריים ללא מגן. בדומה לסדרת ה-Hard Shell, גם את הסדרה הזו ניתן למצוא תחת השם Slim Shell Pro עם הבדלים מזעריים.

למי: לאלו מאיתנו הרוצים ללכת עם ולהרגיש בלי. לאלו הרוצים רוגע מכך שהמכשיר מוגן ואינם רוצים לעשות זאת באמצעות מגן עבה שיכביד על חווית השימוש. ייחודיות: עובי דק ללא פשרות.

מחיר: 69 ש"ח עד ל-6.12לצפייה באתר שיפי (Shipi) לחצו כאןקבלו 5% הנחה נוספת עם קוד: Gadgety5

PureGear Slim Shell Pro
PureGear Slim Shell Pro
PureGear Slim Shell Pro

מה: סדרת ה-Softek של PureGear מציעה אלטרנטיבה לסדרת ה-Slim Shell תוך הכנסת צבע למשחק. כיאה לשמה, הסדרה מציעה מגע רך ונעים במיוחד למגע המשלב סיליקון מבחוץ וקטיפה מבפנים, כשאת המגן ניתן למצוא במגוון צבעים החל מכחול, שחור, לבן, ורוד ועד אדום, אפור ותכלת.

למי: מחפשי הגיוון. לאלו שרוצים לשנות את המראה החיצוני של המכשיר ללא כל מאמץ תוך הענקת הגנה מהירה מפני נפילות בדרך. ייחודיות: מבנה בעל טקסטורה נעימה למגע.

מחיר: 59 ש"ח עד ל-6.12לצפייה באתר שיפי (Shipi) לחצו כאןקבלו 5% הנחה נוספת עם קוד: Gadgety5

PureGear Softek
PureGear Softek
PureGear Softek
Case Mate – בין יופי, ליוקרה, לחוזק


מותג הכיסויים Case Mate החל להיכנס לתודעה הישראלית רק בשנה האחרונה, כאשר ברחבי העולם המותג כבר משחק במגרש של הגדולים. ולאחר המעבר על זוג המותגים שלעיל, אנחנו מאמינים שכבר הבנתם כי יצרני הכיסויים אוהבים לעבוד על פי סדרות, כך שכאן נמצא את סדרת ה-Tough, Tough Naked, Tough Clear, Tough Clear Plus וסדרות יפות יותר כדוגמת ה-Waterfall, Glam, Karat ועוד.

מה: סדרות ה-Tough יכולות להתנקז אל זוג סדרות, כשאלו יהיו סדרת ה-Tough הבסיסית אשר כוללת בה את ה-Tough Clear, Tough ו-Tough Naked, בעוד שהסדרה השנייה תהיה ה-Tough Clear Plus. זוג הסדרות מציעות מבנה דק ואלגנטי שאינו מכביד על המכשיר, אך סדרת ה-Tough תגיע עם מבנה דק וגמיש יותר מסדרת ה-Tough Clear Plus, אשר מציעה מבנה קשיח יותר ועמיד יותר בפני נפילות.

Case Mate Tough
Case Mate Tough
Case Mate Tough
Case Mate Tough Naked
Case Mate Tough Naked
Case Mate Tough Naked
Case Mate Tough Naked

למי: סדרת ה-Tough על נגזרותיה השקופות לאלו מאיתנו המחפשים להגן על המכשיר באלגנטיות מנפילות של עד 3 מטרים וללא צורך במשקל נוסף. סדרת ה-Tough Clear Plus לאלו מאיתנו המחפשים הגנה מתקדמת יותר תוך שמירה על גוף דק אך קשיח המשתמש בטכנולוגיית הגנה נגד שריטות ושוליים בולמי זעזועים לנפילות עד גובה של 4.5 מטר. ייחודיות: הגנה חסרת פשרות ללא התפשרות על המבנה והמשקל המקוריים.

מחיר: 69-99 ש"ח עד ל-6.12 לצפייה באתר שיפי (Shipi) לחצו כאןקבלו 5% הנחה נוספת עם קוד: Gadgety5

Case Mate Tough Clear Plus
Case Mate Tough Clear Plus
Case Mate Tough Clear Plus
Case Mate Tough Clear Plus

מה: סדרת ה-Tough Mag מהווה גם היא נגזרת לסדרת ה-Tough המדוברת, אך זו אינה נכללת עם השאר עקב העובדה שכאן מדובר במגן העשוי מזוג שכבות שחוברו יחד לחתיכה אחת ומשלבות בתוכן גם שכבה קשיחה וגם שכבה גמישה להגנה מפני נפילות וזעזועים עד לגובה של 3 מטרים. כמו כן, גב המגן מגיע עם טקסטורה ייחודית למניעת החלקה בעת אחיזת המכשיר.

למי: לרובנו. המגן אינו מכביד על המכשיר ומאפשר שימוש נוח וקל גם לאחר השמתו בזמן שמירה על המכשיר מפני נפילות. ייחודיות: טקסטורה ייחודית למניעת החלקה.

מחיר: 69 ש"ח עד ל-6.12לצפייה באתר שיפי (Shipi) לחצו כאןקבלו 5% הנחה נוספת עם קוד: Gadgety5

Case Mate Tough Mag
Case Mate Tough Mag
Case Mate Tough Mag

מה: לעומת מותגי כיסויים אחרים, Case Mate מחזיקים גם במגוון כיסויים אשר תפקידם הוא להעניק למכשיר מראה יפה וייחודי בראש ובראשונה. בגזרה הזו נמצא את סדרת ה-Karat אשר משלבת זהב אמיתי (24 קראט) בתוך המגן (מבנה קשיח בעל שכבת גומי בולמת זעזועים עליונה), את סדרת ה-Waterfall אשר הטמיעה בתוכה שמן המניע נצנצים לפי תזוזת המגן, את סדרת ה-Brilliance המשלבת קריסטלים אמיתיים, את סדרת ה-Sheer Glam הממקמת נצנצים בתוך המגן ואת סדרת Twinkle Ombre או ה-Soap Bubble אשר מציגות שילוב של נצנצים נופלים או תעתועי אור בדומה לבועות סבון על המגן.

למי: לאלו מאיתנו המחפשים מראה ייחודי ויוקרתי למכשיר תוך שמירה עליו מפני נפילות. שלל מגני החברה המצוינים בסדרות שלעיל מגיעים עם מבנה קשיח ושכבת גומי עליונה הבולמת את הזעזוע בעת הנפילה. ייחודיות: עיצובים ססגוניים.

מחיר: 69-99 ש"ח עד ל-6.12לצפייה באתר שיפי (Shipi) לחצו כאןקבלו 5% הנחה נוספת עם קוד: Gadgety5

Case Mate Karat
Case Mate Karat
Case Mate Karat
Case Mate Tough Naked
Case Mate Waterfall
Case Mate Waterfall
Skech – התחכום שבפשטות


מותג הכיסויים Skech מוכר מאוד בארצנו הקטנה ממנה הוא הגיע, וייתכן כי האחד גרם לשני. כך או כך, ל-Skech יש מגוון כיסויים להציע, כאשר הפופולריים מביניהם אשר זוכים לתפוצה יומית בארץ הם סדרות ה-Matrix/Sparkle/Duo, אשר מציעות מבנה זהה בטקסטורות שונות, וסדרת ה-Stark לצד סדרת ה-Bio וסדרת ה-Echo החדשה.

מה: דגמי ה-Matrix, Sparkle וה-Duo נכללים כסדרה אחת עקב העובדה שהחברה משתמשת במבנה ובחומרים זהים ליצירתם, כשאלו עשויים ממבנה סיליקון קשיח שנוצר על ידי שילוב של שכבה רכה וגמישה ושכבה קשיחה יחד. מבנה זה משלב כפתורים במקשה אחת, עמידות בפני נפילות עד לגובה של 2 מטרים ושוליים העולים על פני המסך. ההבדלים בין השלישייה נמצאים בעיצוב, בשעה שדגם ה-Sparkle מטמיע בתוכו נצנצים, דגם ה-Matrix מגיע עם טקסטורת כוורת על גבו ודגם ה-Duo מתיר גישה לעיצוב חלק לגמרי, בזמן שכולם שקופים.

למי: לרובנו. עם הגנה מפני נפילות עד גובה של 2.4 מטרים, הדגמים שלעיל מספקים הגנה מושלמת עבור כל נפילה ומציעים שילוב של טכנולוגיה המאטה את תהליך ההצהבה במגנים שקופים. ייחודיות: מגוון עיצובים במבנה אחד.

מחיר: 89 ש"ח עד ל-6.12 לצפייה באתר שיפי (Shipi) לחצו כאןקבלו 5% הנחה נוספת עם קוד: Gadgety5

Skech Duo/Matrix/Sparkle
Skech Matrix
Skech Matrix

מה: סדרת ה-BioCase מבית Skech מציעה שילוב בין עיצוב ייחודי להגנה על המכשיר תוך שמירה על הסביבה. כל מגני ה-BioCase מיוצרים מחומרים מתכלים, כך שבעת רכישה של אחד מהמגנים, אנחנו מאריכים את זמן השימוש בסמארטפון על ידי שמירתו שלם ובעת סיום השימוש במגן, ניתן להחזירו ל-Skech אשר יעבירו אותו בתהליך פירוק ידידותי לסביבה. הכיסוי מציע הגנה מפני נפילות מגובה של 1.5 מטרים, בעודו מגיע בצבעי ארץ אלגנטיים.

למי: לאלו אשר מחפשים הגנה על המכשיר ללא פגיעה בסביבה בדרך לכך וללא התפשרות עם מראה או עמידות. ייחודיות: כיסוי מתכלה.

מחיר: 99 ש"ח עד ל-6.12לצפייה באתר שיפי (Shipi) לחצו כאןקבלו 5% הנחה נוספת עם קוד: Gadgety5

Skech BioCase
Skech BioCase
Skech BioCase

מה: סדרת ה-Stark של Skech עברה לאחרונה שינוי מאז תחילת דרכה, וזו מציעה מבנה בעל גישה חופשית לצידי המכשיר באמצעות שימוש בטכנולוגיית הגנה דו-שכבתית המנתבת את עוצמת הפגיעה אל דפנות המגן אשר סופגות אותו דרך שימוש בגומי גמיש. המגן משלב את המבנה הדק ביותר אותו ראינו עד כה במגן, וזה מגיע בעובי של 1.1 מ"מ בלבד של חומר קשיח, לצד שילוב של שוליים עליונים ותחתונים העשויים מגומי לבלימת זעזועים ולהגנה חזיתית על המסך.

למי: לאלו המחפשים הגנה דקיקה ביותר ללא רצון להתפשר על העמידות. מגן ה-Stark מעניק הגנה למכשיר עד לגובה של 3.1 מטר, זאת בעודו מציע מבנה דקיק שמקל על השימוש היום-יומי במכשיר ללא דאגות. ייחודיות: גוף סופר-דק וסופר-עמיד.

מחיר: הסדרה צפויה להגיע לארץ בחודשים הקרובים.

Skech Stark
Skech Stark
Skech Stark

להמשך הכתבה...
 
Top