מה חדש
פורום מוזיקה, הבית של המוזיקה - סקיצה

ברוכים הבאים לקהילה שלנו, רוצים להצטרף לשאר חברי הפורום? הירשמו עכשיו...

מפרט אפשרי ל-Redmi Note 10 נחשף ימים לפני ההכרזה הרשמית

  • Thread starter רונן מנדזיצקי
  • Start date
ר

רונן מנדזיצקי

Guest
טיזר Redmi Note 10 (תמונה: Xiaomi / Twitter)


שיאומי מתכוננת להכרזה על מכשיר ה-Redmi Note 10 ביום חמישי הקרוב, ה-4.3.2021, ואם עד כה חשפה החברה טיזרים עמומים למדי שרמזו לנו רק על טעינה מהירה יותר ומערכת שבבים של קוואלקום המיועדת לגיימינג, כעת חושפות תמונות חיות של המכשיר שמפרסם משתמש דרך חשבונותיו באינסטגרם ופייסבוק את המפרט האפשרי עימו יגיע המכשיר החדש.

על פי התמונות, ה-Redmi Note 10 יגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 678, זו נחשפה בדצמבר 2020, כשהיא מיוצרת בתהליך 11 ננו-מטר ומציעה מעבד בתצורת 6+2, המשתמש בצמד ליבות Kyro 460 Gold חזקות מהירות יותר בתדר 2.2GHz, לעומת 2GHz, כשהן מבוססות על ליבת ה-Cortex-A76 של ARM, ו-6 ליבות Kyro 460 Silver חלשות יותר המבוססות על ליבות ה-Cortex-A55.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי
Redmi Note 10 (הדלפה)
Redmi Note 10 (הדלפה)


בצד המסך אנו צפויים למצוא פאנל AMOLED בגודל 6.43 אינץ' עם חור מצלמה בראשו ורמקולים הפועלים בסטריאו, אחד מהם ימוקם כחלק מהפומית בה גם נוכל לשוחח עם המכשיר והשני על גבי המסגרת התחתונה שלו. ההבטחה לטעינה מהירה גם היא מופיעה בתמונות המפורסמות כעת, כשזו מוצגת בהספק של 33 וואט, כאשר קיבולת הסוללה עצמה עומדת על 5,000mAh. מערך הצילום המוזכר כולל 4 חיישנים, עליהם לא מוצג פירוט פרט לכך שביניהם יכלל גם חיישן 48 מגה-פיקסל, אשר ככל הנראה יתפקד כחיישן הצילום הראשי.

להמשך הכתבה...
 
Top