מה חדש
פורום מוזיקה | סקיצה - הבית של המוזיקה

ברוכים הבאים לקהילה שלנו, רוצים להצטרף לשאר חברי הפורום? הירשמו עכשיו...

נטפליקס מצמררים לנו את הקיץ בטריילר לטרילוגיית “רחוב הפחד”

  • Thread starter אורן מנדז
  • Start date
א

אורן מנדז

Guest
עוד קיץ הגיע לנטפליקס ללא עונה חדשה של “דברים מוזרים”, והחברה החליטה לסמוך על “רחוב הפחד” (Fear Street) כתחליף השולח בני נוער להתמודד עם תרחישי אימה מפחידים. טרילוגיית הסרטים תעלה כאירוע של נטפליקס לאורך חודש יולי, וכעת שיחררה החברה טריילר רשמי לכל שלושת הסרטים יחדיו.

הסיפור של “רחוב הפחד” מתחיל דווקא בסופו, ב-1994, כאשר קבוצה של מתבגרים חושפת קשר אפשרי בין האירועים המזעזעים שרדפו את עיירתם במשך דורות – ושהם עצמם עלולים להיות המטרות הבאות. משם, טרילוגיית הסרטים תגולל את סיפור הבלהות בהיסטוריה האפלה של העיר שידיסייד.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

במאית שלושת הסרטים, לי ג’יניאק, חשפה כי כל אחד מהסרטים הוא מחווה לסרטי אימה מתקופות שונות. כשביימה את הסרט הראשון, התבססה יותר מכל על סדרת סרטי “צעקה”, שאפיינו היטב את הז’אנר בשנות ה-90. לסרט השני, המתרחש ב-1978, חזרה ג’יניאק לקלאסיקות סלאשר כמו “יום שישי ה-13”, “ליל המסיכות” ו“סיוט ברחוב אלם”.

את ההשראה לסרט האחרון, החוזר אחורה לשנת 1666, מצאה ג’יניאק דווקא בסרט דרמה שהפך לפולחן – “העולם החדש” של טראנס מאליק, המספר את סיפורם של פוקהונטס וג’ון סמית’ בראשית המאה ה-17. על פי ג’ניאק, הסרט מתאר עולם קסום שהופך לרקוב, וזהו הסנטימנט שניסתה להעביר בסיפור המקור של העיר ב”רחוב הפחד”.

טרילוגית הסרטים מבוססת על ספריו באותו השם של סופר האימה ר.ל סטיין, מחבר ספרי “צמרמורת”. הספרים ראו אור לראשונה ב-1989 ויועדו בעיקר לקהל של מתבגרים. הסרטים, לעומת זאת, יהיו מפחידים הרבה יותר, שכן הדירוג שקיבלו הוא למבוגרים בלבד.

בטרילוגיה יככבו בין השאר אוליביה וולש (“Panic”), מאיה הוק (“היו זמנים בהוליווד”), סיידי סינק (“דברים מוזרים”), גיליאן ג’ייקובס (“קומיוניטי”), אשלי צוקרמן (“היורשים”), אמילי ראד (“שושלת רומנוב”), פרד השינגר (“האשה בחלון”), שרלין אמויה (“ציפורי הטרף והארלי קווין המהממת”) ומת’יו זק (“סיירת האבדון”).

סרטי “רחוב הפחד” יעלו לנטפליקס פעם בשבוע, בימי שישי:

  • “רחוב הפחד” 1 יעלה ב-2 ביולי.
  • “רחוב הפחד” 2″ יעלה ב-9 ביולי.
  • “רחוב הפחד 3” יעלה ב-16 ביולי.
The post נטפליקס מצמררים לנו את הקיץ בטריילר לטרילוגיית “רחוב הפחד” first appeared on מגזין טכנולוגיה ובידור - Gadgety.

להמשך הכתבה...
 
Top